Cudze chwalicie swego nie znacie

0 comments

Zaczynamy dzisiaj cykl, w którym postaramy się przedstawić polskie firmy, będące często światowymi liderami w branży kominkowej, nadające kierunek rozwoju i wyróżniające się jakością.

Dzisiaj chcemy napisać o firmie Tatarek produkującej sterowniki do kominków.

Potwierdzeniem  sukcesu  firmy jest Złota Statuetka Jakości Produkcji (The Gold World Quality Commitment Trophy), nagroda przyznana w roku 2002 przez międzynarodową organizację ITM w Genewie. Firma Tatarek była jedynym przedsiębiorstwem z Polski uhonorowanym tym prestiżowym w świecie biznesu wyróżnieniem. Kolejnym sukcesem Firmy było otrzymanie w Paryżu w 2003 roku Platinum Star for Quality – nagrody, która jeszcze bardziej motywuje do doskonalenia oferowanych produktów.

Dzięki produktom tej firmy możemy zadowolić klienta poprzez umożliwienie mu regulowania spalania i ogrzewania domu. Może to być zarówno zabawa ogniem z fotela poprzez pilota, jak i włączanie i wyłączanie kominka o odpowiedniej godzinie, a w szczególności sterowanie temperaturą pomieszczenia przy ekonomicznym spalaniu drewna. Ogień jest utrzymywany cały czas na tym samym poziomie, co wydłuża czas spalania i zmniejsza straty.

Poniżej przykładowy zestaw sterujący RP-01-Przepustnica 100mm (ZRP1)

RP01

Zestaw sterujący dolotem powietrza do kominka za pomocą pilota. Pozwala użytkownikowi na zdalne, płynne sterowanie przepustnicą doprowadzającą powietrze do paleniska i kontrolę spalania. Zestaw zawiera pilota na podczerwień, odbiornik podczerwieni, moduł sterujący pod zabudowę kominka i przepustnicę powietrza.

 

 

Podziel się:

Komentarze ( 0 )

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola wymagane oznaczono *